Welcome to Delicate template
Header
Just another WordPress site
Header

Domeček pro panenky

Červenec 5th, 2019 | Posted by in Nezařazené

Pokud máte dceru, budete to pravděpodobně znát. Kolem čtvrtého roku věku se děvčátka začínají zajímat o panenky a o hru s nimi. Nedílnou součástí této hry je samozřejmě starost o to, kde panenky žijí. Z pravidla každá rodina pak pořizuje či vyrábí domeček pro panenky. Děvčátka však nebývají zrovna nenáročná. Protože i pro svoje panenky chtějí to nejlepší, stejně tak jako rodiče pro ně, potřebují, aby domečky pro panenky měly několik pater, aby v nich byl nábytek, schody a další drobnosti. Domeček by samozřejmě měl mít balkon a pokud máte tento domeček dřevěný, nebude problém tomuto domečku přistavět také zahrádku z kostiček, aby jim nechybělo opravdu nic. Existuje domeček opravdu skvělý, dřevěný a hezký. Může se vám zdát poměrně velký do prostoru dětského pokojíčku, ale vaše dcerka bude jistě nadšená. Domeček je vybaven i malinkým nábytkem, který má dokonce u každého kusu nábytku otevírací šuplíky a dvířka.

Nejvíce se dětem líbí na tomto domečku to, že jeho nábytek kopíruje opravdový nábytek, který máte doma. Ať už jsou to postele, skříně, ložnice či vybavení jídelny. Nábytek má dokonce i otevírací dvířka,a pokud budete chtít, můžete si tento nábytek vyladit, jak potřebujete, protože dřevo není nalakováno.

Nechte se tedy inspirovat skutečnými designy nejlepších dodavatelů a vytvořte domeček stejný, jako je vaše domácnost včetně kuchyňských prostor. Inspiraci můžete čerpat třeba u společnosti LUCEO.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.